O společnosti Dyas

Otevírací doba podnikové prodejny:

PO - PÁ    7:00 - 15:00
Polední přestávka    10:30 - 11:00

Certifikace CARB II - pro třídu lepení 1

Rádi bychom Vás informovali, že naše společnosti DYAS.EU, a.s. získala certifikaci CARB II pro naše výrobky v třídě lepení 1 (interiérové lepení).

Tato certifikace potvrzuje, že naše výrobky v třídě lepení 1 splňují přísné požadavky, které představují pouze minimální únik formaldehydu do okolního prostředí.

Certifikát si můžete prohlédnout nebo stáhnout na našich webových stránkách v sekci „certifikáty“ a také u jednotlivých výrobků, pro které byl vydán.

 


sídlo společnosti

Již v roce 1930 byl bývalý cukrovar přeměněn v továrnu na zpracování dřeva, výrobu překližek a dýh - DYAS. Jako jeden z prvních výrobců se zaměřil na produkci překližek celobukových, které i dnes tvoří nejdůležitější část výrobního programu. Firma se dále zabývá výrobou překližek s fenolickou fólií na povrchu, bukových multiplexů, rámových lišt a dalších překližovaných desek, vyráběných z převážně bukové loupané dýhy. Značka DYAS je registrovaná obchodní značka, která svým zákazníkům poskytuje maximální kvalitu a spolehlivost. Tyto skutečnosti jsou zaručeny systémem řízení jakosti ISO 9001:2000 (ISO 9002:1994, jehož funkčnost je certifikována a prověřována firmou Lloyd`s Register Quality Assurance.

"Naší vizí je být moderní a flexibilní společností, která vyrábí vysoce kvalitní překližované materiály, vyvíjí nové výrobky pro naše zákazníky a pro celou společnost, pečuje o své zaměstnance a vzdělává je."

 

 

 

 

 

Aktuality

Zajištění povinné publicity k projektu realizovaného za podpory OP PIK, programu POTENCIÁL

 Název projektu: 

„Rozšíření vývojových a inovačních kapacit v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.“ 

Popis projektu / operace: 

Předmětem projektu je rozšíření výzkumně-vývojových a inovačních kapacit v oblasti dřevozpracujícího průmyslu ve společnosti DYAS.EU, a.s. se zaměřením na zpracování dřeva a vývoj pokročilých kompozitních materiálů na bázi dřevěných překližovaných desek. Předmětem projektu je rozšíření vývojové laboratoře specializované na oblast zpracování dřeva a využití nových pokročilých materiálů a vybudování nového pracoviště praktického vývoje k vývoji a optimalizaci technologických postupů.  

Nový produkt - DYAS film birch

Seznamte se s vlastnostmi nového produktu v našem produktovém portfoliu - DYAS film birch.

Platba kartou v podnikové prodejně

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás informovali, že již od 1.9.2012 je možné platit v naší podnikové prodejně také platebními kartami.

DYAS.EU © Copyright 2020 Dyas.eu | grafika.it-help.cz | Powered by Joomla!