Certifikáty

Certifikát C-o-C


Dne 13.3.2008 získala naše společnost certifikát shody procesu spotřebitelského řetězce lesních produktů s požadavky normativního dokumentu CFCS 2002 ( označováno také C-o-C).

Cílem tohoto našeho kroku je podpora trvale udržitelného hospodaření v lesích a spotřeby dřeva jako ekologicky obnovitelného zdroje a výrobků ze dřeva, ochrany přírody a trvale udržitelného rozvoje společnosti prostřednictvím realizace Českého systému certifikace lesů.


Vedení DYAS.EU, a.s. se zavázalo k zavedení a udržování požadavků na spotřebitelský řetězec lesních produktů v souladu s normou CFCS 2002

Rostoucí počet spotřebitelů požaduje záruky environmentálně vhodných postupů ve výrobní a obchodní praxi. Dřevo z certifikovaných lesů prochází přes řetězec několika těžebních, zpracovatelských, výrobní a obchodních subjeků, než se dostane k finálnímu zákazníkovi. Je proto potřeba v průběhu celého spotřebitelského řetězce lesních produktů (Chain of Custody - C-o-C) sledovat tok certifikované suroviny tak, aby byl její původ prokazatelný.
V České republice je prováděna certifikace prostřednictvím Českého systému certifikace lsů (CFCS - Czech FOrest Certification Scheme), což je národní nezávislý systém platný na území České republiky. CFCS splňuje všechny mezinárodní požadavky pro certifikační systémy. V červnu 2001 byl systém uznán Radou PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification schemes).

Certifikát ke stažení:

Aktuality

Nový produkt - DYAS film birch

Seznamte se s vlastnostmi nového produktu v našem produktovém portfoliu - DYAS film birch.

Platba kartou v podnikové prodejně

Vážení zákazníci,
rádi bychom vás informovali, že již od 1.9.2012 je možné platit v naší podnikové prodejně také platebními kartami.

Konec uzavírky silnice I/55

Dovolujeme si vás upozornit, že od pondělí 8. října (14:00), je silnice I/55 již opět průjezdná v obou směrech

(Uherské Hradiště -> Veselí nad Moravou; Veselí nad Moravou -> Uherské Hradiště).

DYAS.EU © Copyright 2019 Dyas.eu | grafika.it-help.cz | Powered by Joomla!